097 905 55 99

Barber Pet School

Если ты хочешь задать нам вопрос - пиши.
Написать нам
01

ДАВАЙ ЗНАКОМИТЬСЯ

Привет!
Мы больше, чем просто школа груминга.

Мы создали для тебя пространство, в котором ты сможешь обрести новую профессию и возможность беспрерывного развития.

Уникальная методика преподавания позволит быстро и эффективно обучаться.

03

Мы больше, чем
просто школа

 • 01.
  Уникальная методика обучения
  Уникальная методика обучения разработана нашими преподавателями.
 • 02.
  Трудоустройство
  Лучших студентов мы трудоустраиваем в сети наших салонов и в дружественном салоне в Амстердаме.
 • 03.
  Новые навыки
  Все новые навыки мы будем отрабатывать на живых собаках и модел догах.
 • 04.
  Мы меняем отношение
  Мы меняем отношение к индустрии груминга в сторону осознанности и честолюбивому отношению к животным.
 • 05.
  Мы влюбляем
  Мы влюбляем в профессию грумера, открываем новые грани и возможности этой профессии.
 • 06.
  Мы предоставляем все необходимые инструменты
  Мы предоставляем все необходимые инструменты, а также профессиональную косметику, необходимую для обучения.
 • 07.
  Удобное расположение
  Школа удобно расположена в пешей доступности от метро. Это комфортное, современное пространство для обучения.
 • 08.
  Развитие
  Наша лидирующая компания дает возможность постоянного профессионального роста в окружении молодого прогрессивного коллектива.

БАЗОВЫЙ КУРС ДЛЯ ТЕБЯ, ЕСЛИ ТЫ:

 • Хочешь освоить новую профессию за короткое время с доходом более 1000$/мес.
 • Чувствуешь, что не хватает практики для отработки навыков.
 • Любишь животных и мечтаешь с ними работать.
Написать нам
05

ТРУДОУСТРОЙСТВО

Наши курсы дают всю необходимую базу для работы грумером, поэтому лучших студентов мы трудоустраиваем в сети наших салонов Barber Pet в Киеве, а также в дружественном салоне в Амстердаме. Это уникальная возможность обрести новую профессию и познакомиться с этим удивительным городом.
06

Отзывы

Анна. МК “Мальтіпу”:

Гадаю найкраще, що може зробити кожна людина для себе — це навчитись чомусь новому, розвинути навик, так би мовити “вкласти” в себе та своє навчання.

Чим, власне, я і вирішила зайнятися. В цьому мені допомогли Алін та Barber Pet School. Не зважаючи на дуже неспокійну ситуацію в Києві, жодного разу не пожалкувала, що вирішила приїхати на МК! Та знаєте, що найприємніше? Що в нашій країні є такі чудові викладачі та люди. Якщо порівняти МК, на котрих я була декілька років тому, різниця колосальна, в подачі матеріалу, в індивідуальному підході до кожної людини! Це не тільки про процес стрижки, усвідомлення навіщо та з якою ціллю ти робиш кожний зріз, але і про психологічні аспекти нашої професії, про якість та вартість пропонуємих послуг, про особистий час та улюблених клієнтів, про гуманність та компетентність! Сфера грумінгу в україни росте та розвивається!

Анастасія. МК “Мальтіпу”:

Дякую! Я отримала стільки цінної інформації, в мене немов відкрились очі. Все, що було незрозумілим — стало легким!

Анна. МК “Мальтіпу”:

Обожнюю навчатись у найкращих! Чекала з нетерпінням. Дякую нові знання. Побігла стригти))

Марина. МК “Азійський стиль”:

Моя велика подяка чудовому викладачу Аліні, вона вкрала моє серце… Чудовий МК та неперевершенні знання. Окрема дяка школі, все на рівні.

Анна. МК “Мальтіпу”:

МК був неймовірний, класна дружня атмосфера, ідеальне пояснення матеріалу та демонстрація! Нарешті дали відповіді на запитання, які мучили мене досить довго, тепер склався пазл в голові. Завдяки Аліні мої роботи будуть ще кращими і це тільки початок!

Наталія. Базовий курс “Грумінг з нуля”:

Дякую за чудовий базовий курс з грумінгу. Все було дуже цікаво та зрозуміло. У вас в Barber Pet прекрасна атмосфера, чудові, доброзичливі люди. Викладачі просто ТОП! Шкода, що так мало часу було разом, хотілось би більше)

Анастасія. Базовий курс “Грумінг з нуля”:

Все відбулось дуже неочікувано. Я побачила рекламу школи, що лишилось останнє місце на курс і вирішили “гуляти по повній”. Далі все я в тумані: їду підписувати договір, фотографуюсь під вивіскою салону, телефоную подругам та розповідаю, що я накоїла)) Ходити на навчання було спочатку важко. Я давно закінчила універ, тому і відвикла (ранні підйоми, вихід з дому за дві години до початку урока, щоб не запізнитись через повітряні тривоги). Ми пройшли теорію та нарешті дійшли до моделей. Першим в мене був бульдожик. Ми навчались вичісувати собачок та після першого практичного уроку в мене була уйма емоцій та жахлива втома через незвичку (зараз я тріскаю песиків, котрих потрібно вичесати, як горішки))). Стригти мені дуже подобається, але іноді хочеться легких песиків — вони для мене як медитація:)

Ріпсіме. МК “Мальтіпу”:

Дякую велике школі та Аліні за неймовірний майстер-клас! Було дуже цікаво, отримала натхнення та в черговий раз зрозуміла яка ж класна у нас професія!

Альона. МК “Мальтіпу”:

Дякую! Було дуже круто! Дуже доброзичлива атмосфера, Аліна — супер викладач!

Евгенія. Базовий курс “Грумінг з нуля”:

Добрий вечір, дуже сподобалось навчання, багато корисної інформації, все детально та по темі! Хочу відмітити професіоналізм Аліни, вона — майстер своєї справи та чудовий викладач. Дякую ще раз!

Марія. Базовий курс “Грумінг з нуля”:

Вітаю, я була в першому потоці базового курсу та хочу залишити свій відгук. Сам курс нам викладали максимально зрозуміло, та мені, людині, яка новачок в грумінгу, було все доступно) Матеріал слухати цікаво, на практиці виявилось все набагато захопливіше. Склад викладачів дуже приємний та доброзичливий. Я дуже рада, що обрала саме цю школу!

Анна. Базовий курс “Грумінг з нуля”:

Доброго дня. Хочу подякувати Вам за курс. Наскільки розмито і незрозуміло все мені здавалося до, так з Вашою допомогою все впорядкувалося і прояснилося. Вибираючи курс, я, чесно кажучи, не очікувала, що інформація буде настільки просто і доступно подана. Всі неоднозначні моменти та підводні камені так детально розкриті. Враховуючи те, що Ви все з нуля створювали самі, стільки праці вклали в систематизацію та налагодження роботи, те, як відкрито на своєму прикладі розповідаєте про найменші нюанси у мене викликало захоплення. Дякуємо за відкритість та готовність ділитися досвідом.

Олександра. Бізнес-консультація “Грумінг салон мрії”:

Спочатку я побоювалася, що інформаці буде замало або вона буде загальна, або на обговорення не вистачить часу. Але все перелічене вище, не має жодного відношення до даної консультації!

Ми обговорили всі питання, навіть при тому, що на це знадобилося чимало часу. Інформацію Марія доповнює історіями з практики. Це дуже цінно. Все структуровано та наочно. Тепер у мене є чітке уявлення про технологію та керівництво з практики. Найголовніше. Навіть після консультації Марія залишається на зв’язку та продовжує допомагати та підказувати! А ще вона дуже надихає)

Юлія. Бізнес-консультація “Грумінг салон мрії”

Щиро дякую Марії за такий різнобічний та наповнений інформацією курс! Жодної «води», нічого зайвого, тільки та інформація, яка справді може стати в нагоді на практиці. Через кілька днів я дізналася про все, що потрібно, щоб розпочати власну справу. Ну і окремий плюс, що Марія залишається на зв’язку після курсу і відповідає на будь-які питання. Це дуже приємно, що є людина до якої можна звернутися з будь-якого питання і вона не залишить тебе віч-на-віч з проблемою. Дякую вам та удачі!

Добавить отзыв
07

Контакты